Wdrażamy nowy system sprzedaży

ALTECH Sedziszow Subiekt Nexo

W związku z wdrażaniem w ALTECH serwisie nowego programu kompleksowo wspomagającego obsługę sprzedaży, jesteśmy zmuszeni zamknąć nasz salonik na ostatni dzień maja celem wprowadzenia zmian. Od 1 czerwca wystartujemy z Subiektem Nexo, jednocześnie “przesiadając się” z kasy fiskalnej na zintegrowaną drukarkę fiskalną.

Zmiana urządzenia do fiskalizacji sprzedaży jest głównym powodem jednodniowego przestoju – musimy dopiąć wszystko na ostatni guzik żeby nie igrać z losem (lub US’em). Integracja drukarki fiskalnej z systemem komputerowym ułatwi i przyspieszy naszą pracę, nie tylko w kwestii bieżącej obsługi klienta ale również w sprawie planowania zamówień i śledzenia niskich stanów towaru – szczególnie tuszy i tonerów.

Nadganiając trochę ducha czasów, chcemy również w najbliższym czasie wprowadzić obsługę kart płatniczych. Szczęśliwie Nexo pozwoli nam zintegrować ze sobą również terminal płatniczy więc podejdziemy do tematu istotnie kompleksowo. Prosimy tylko o chwilę na ogarnięcie się w tym nowym środowisku pracy.